Einar Nerman akvarell

171933

NERMAN, Einar (1888-1983): "Charlie Rivel", signerad Nerman, tusch och täckvitt, 33x25 cm; enligt påskrift publicerad i the Tatler, 8 jan 1930

Konst, Måleri

Einar Nerman akvarell

Budhistorik (9 bud)
656783
657309
656783
1 400
657307
1 300
656783

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.