Nils Bäckman akvarell

171926

BÄCKMAN, Nils (1900-tal) 2 st: "Rue Hamelin", "Rue la Michodiére" signerade Nils Bäckman Paris, akvarell, ca 40x30 cm vardera

Konst, Måleri

Nils Bäckman akvarell

Budhistorik (6 bud)
657140
550
656211
500
657136
450
656211
656160

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.