Jan Lundqvist akvarell

171924

LUNDQVIST, Jan (född 1935): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad Jan Lundqvist, akvarell, 32x37 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Jan Lundqvist akvarell

Budhistorik (11 bud)
657319
700
657171
650
654395
600
657170
600
654395
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.