Oljemålning "Parma"

171898

WESSBERG, Torsten (1891-1975), fartygsporträtt av finska fyrmastade barken "Parma", signerad och daterad T Wessberg -19, olja på duk, 64x88 cm

Nautica/Technica

Oljemålning

Budhistorik (20 bud)
687338
1 800
687335
1 700
687182
1 600
687179
687178
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.