Biografstolar

171897

BIOGRAFSTOLAR, 5 st, 1900-talets mitt, en rad med 3 sitsar samt en med 2, längd ca 160 resp 109 cm
Proveniens: Biograf Palladium i Lund

Slitage och skador

Biografstolar

Budhistorik (20 bud)
658736
658838
1 400
658736
1 300
658837
658736

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.