Biografstolar

171896

BIOGRAFSTOLAR, 5 st, 1900-talets mitt, en rad med 3 sitsar samt en med 2, längd ca 160 resp 109 cm
Proveniens: Biograf Palladium i Lund

Slitage och skador

Biografstolar

Budhistorik (18 bud)
658295
658734
658295
1 400
658733
1 300
658295

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.