Axel Fahlcrantz oljemålning

171799

FAHLCRANTZ, Axel (1851-1925): "Träsket" - insjö i Stockholm, signerad A. Fahlcrantz, otydligt daterad, duk uppfodrad på pannå, 43x64 cm

Smärre färgbortfall och märken

Konst, Måleri, Stockholmiana

Axel Fahlcrantz oljemålning
Budhistorik (8 bud)
690803
1 300
690598
687771
684546
700
683191
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.