Olof Arborelius oljemålning

171798

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Stugor i skogslandskap, monogramsignerad OA, olja på duk, 32x53,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (10 bud)
690766
1 800
690709
1 700
690651
1 600
678718
690650
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.