Skrivbyrå med spegel och uppsats 1800-tal

171774

SKRIVBYRÅ, med uppsats och spegel, nystil 1800-tal, beslag med maskaroner, byråns höjd ca 96, totalhöjd 190, 102x51 cm, nycklar finns

Torrsprickor, ytskador, solblekt

Budhistorik (15 bud)
654173
657586
950
654173
900
657584
850
654173

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.