Golvur 1700-tal

171769

GOLVUR, 1700-tal, bemålat, höjd 210 cm, nyckel, lod och pendel finns

Skador

Golvur 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
657293
650462
650462
1 900
655840
1 800
650462
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.