Kolonnskåp i mahogny

171735

KOLONNSKÅP, mahogny, 1800-tal, med hyllor och skedhylla, höjd 147, 63X39,5 cm, nyckel finns

Skador, lösa fanerbitar och lister medföljer

Kolonnskåp i mahogny

Budhistorik (34 bud)
657209
13 500
657219
13 000
657209
12 000
657056
11 500
657175
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.