Max Book olja

171710

BOOK, Max (född 1953): Malselv, ur serien Malstroem de Luxe, signerad och daterad på baksidan 2001, olja på pannå, 20x30 cm

Konst, Måleri

Max Book olja

Budhistorik (17 bud)
652978
5 400
652808
5 200
652692
5 000
652285
4 800
647006
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.