Bordslystrar 1800-tal

171708

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, sockel i förgylld brons, smide, delvis behängda med olikslipade prismor, höjd 78 cm

Delarna ej tillhörande, lösa prismor medföljer

Belysning, Diverse

Bordslystrar 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
657204
2 400
656922
656840
656840
1 800
656761
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.