Pelarbord

171641

BORD på pelarfot, 1900-tal, vitmålat, höjd 74, diameter 108 cm

Slitage

Pelarbord

Budhistorik

2013-03-11 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.