Fritjof Schüldt olja

171640

SCHÜLDT, Fritjof (1891-1978): Utsikt över Gamla stan, signerad och daterad, olja på duk, 115x89 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fritjof Schüldt olja

Budhistorik (9 bud)
669005
3 200
659574
659574
2 800
657726
2 600
659572
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.