Svea Genberg oljemålning

171637

GENBERG, Svea (född 1895): Porträtt av dam, monogramsignerad SG, olja på duk, 72x60 cm

Konst, Måleri

Svea Genberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
669164
3 600
669163
3 400
669145
3 200
668819
668819
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.