Bertram Schmiterlöw oljemålning

171634

SCHMITERLÖW, Bertram (1920-2002): Porträtt av Nils Johan Hörjel (1917-2006), signerad Schmiterlöw, daterad, olja på duk, 99x70 cm
Hörjel var bla landshövding i Malmöhus län, styrelseordförande i Linjeflyg och Skansen

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

657734
2013-03-04 20:21:17

2013-03-11 kl 21:26
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.