Contreras oljemålning

171630

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 22, signerad och daterad Contreras 1964, olja på duk, 90x90 cm

Smärre färgbortfall, fläckar, rispor

Konst, Måleri

Contreras oljemålning

Budhistorik (9 bud)
669159
4 400
669157
4 200
669155
669153
3 600
669146

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.