Wilhelm Behm oljemålning

171628

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Landskap, signerad Wilh Behm, daterad 1903, olja på pannå, 32x46 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (5 bud)
668844
750
668960
750
668844
550
668287
500
668287

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.