Channa Bankier litografier

171627

BANKIER, Channa (född 1947): 5 st färglitografier, signerade och numrerade, Channa Bankier, 92/200, 46x32,5 resp 31x36 cm

Channa Bankier litografier

Budhistorik (17 bud)
669012
1 600
669020
669012
1 400
669004
1 300
668931

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.