Bengt Fransson oljemålning

171623

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Stockholmsbild över Riddarfjärden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 92x73 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
666440
1 300
668873
666440
668872
666440
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.