Emil Zoir oljemålning

171622

ZOIR, Emil (1861-1936): Väderkvarnen, signerad och daterad Emile Zoir Etables 1896, olja på duk, 46,5x63 cm

Konst, Måleri

Emil Zoir oljemålning

Budhistorik (9 bud)
668933
668968
2 800
668933
2 600
668967
2 400
668933

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.