Skål i brons

171621

SKÅL, brons, signerad och daterad Lisa Ouchterlony 1911, Herman Bergmans gjuteri, höjd 8, diameter 21 cm

Diverse

Skål i brons

Budhistorik (12 bud)
668989
2 400
668675
668988
668675
1 800
668083
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.