Strykjärn

171620

STRYKJÄRN, 4 st, 1800-tal, mässing, längd 16-20 cm

Ett järn saknar lod, smärre skador

Diverse, Allmoge

Strykjärn

Budhistorik (5 bud)
668985
550
661512
500
661512
668006
661512

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.