Krystyna Piotrowska objekt

171618

PIOTROWSKA, Krystyna (Polen, född 1949): Objekt, signerad och numrerad Krystyna Piotrowska 40/110, 97x65 cm

Krystyna Piotrowska objekt

Budhistorik (2 bud)

665525
664920

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.