Ragnar Swahn oljemålning

171607

SWAHN, Ragnar (1881-1964): Bränningar, signerad R Swahn Marstrand, olja på duk, 106x167 cm

Konst, Måleri

Ragnar Swahn oljemålning

Budhistorik (2 bud)

668523
700
668522
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.