Edvin Ollers oljemålning

171606

OLLERS, Edvin (1888-1959): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad E Ollers 1945, olja på duk, 46x57 cm

Konst, Måleri

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (22 bud)
668918
1 600
668916
668912
1 400
668910
1 300
668909

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.