Sven Fahlstedt oljemålning

171603

FAHLSTEDT, Sven (1900-tal): Kornhamnstorg - Stockholm, signerad Sven Fahlstedt, olja på pannå, 36x46 cm, med dedikation a tergo

Konst, Måleri, Stockholmiana

Sven Fahlstedt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

669093
667876

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.