Ivan Constantin oljemålning

171602

CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): Aftonstämning vid Tällberg, signerad Constantin, olja på duk, 46x71 cm

Konst, Måleri

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
669032
850
663586
669030
750
663586
700
669025
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.