Roman Scheidl akvarell

171594

SCHEIDL, Roman (född 1949): Komposition, signerad och daterad 90, akvarell, bladstorlek 42x52 cm

Konst, Måleri

Roman Scheidl akvarell

Budhistorik (8 bud)
668948
600
668941
550
668836
500
668940
500
668836
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.