Roman Scheidl akvarell

171593

SCHEIDL, Roman (född 1949): Komposition, signerad och daterad 90, akvarell, bladstorlek 42x52 cm

Konst, Måleri

Roman Scheidl akvarell

Budhistorik (7 bud)
668945
600
668938
550
668830
500
668937
450
668830

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.