Barnbil

171544

BARNBIL, 1900-talets andra hälft, i plåt och trä, rattstyrning, ekrade hjul med gummidäck, suflett, mässings platta märkt " ..... Ingemars old car collection Rydaholm", längd ca 110 cm

Diverse skador

Leksaker

Barnbil

Budhistorik (12 bud)
658423
658414
2 800
658403
2 600
658401
2 400
658395

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.