Fällbord fanerat med alrot

171519

FÄLLBORD, alrot, stämplat J. Siölin, höjd 71, 88x90 cm

Renoverat

Fällbord fanerat med alrot

Budhistorik (8 bud)
655623
4 800
652600
3 800
652598
3 200
652597
2 400
651871

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.