Skrivbord i fornnordisk stil

171483

SKRIVBORD, omkring 1900, fornnordisk stil, bemålad, med uppsats, höjd 76+ överdel 70, 125x67 cm

Slitage och smärre skador, nyckel saknas

Skrivbord i fornnordisk stil

Budhistorik (11 bud)
655802
1 800
655778
1 700
655740
1 600
653722
653722

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.