Kelim semiantik/antik

171482

ORIENTMATTA, Kelim, semiantik, ca 346x168 cm

Slitage, hål, lagningar

Mattor/Textilier

Kelim semiantik/antik

Budhistorik (27 bud)
661920
3 600
661918
3 400
661915
3 200
661917
3 200
661915
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.