Peder Duke färgserigrafier

171441

DUKE, Peder (1938-2003): (2) 1991, 1996, signerade och numrerade Peder Duke, 201/300, 22/200, färgserigrafier, 33x37, 30x41 cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (9 bud)
658176
850
658578
658176
600
658178
550
658176
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.