Peder Duke färgserigrafier

171440

DUKE, Peder (1938-2003): (2) 1991, 1992, signerade och numrerade Peder Duke, 205/300, 244/300, färgserigrafier, 33x37, 35,5x27,5 cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (9 bud)
658174
750
658575
700
658174
650
658574
600
658174
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.