Peder Duke färgserigrafier

171439

DUKE, Peder (1938-2003): (2) 1991, 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 55/300, 78x200, färgserigrafier, 33x31, 51x45,5cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (11 bud)
658173
658559
750
658173
700
658557
650
658173
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.