Roland Svensson färgserigrafi

171393

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsfrid", signerad o daterad Roland S -97, färgserigrafi, 134/200, 44x61 cm

Roland Svensson färgserigrafi

Budhistorik (9 bud)
680674
2 600
680170
677275
677273
676839
1 400

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.