Roland Svensson färgserigrafi

171392

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsfrid", signerad o daterad Roland S -97, färgserigrafi, 136/200, 44x61 cm

Roland Svensson färgserigrafi

Budhistorik (16 bud)
670780
667839
666812
666810
666808
850

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.