Roland Svensson färgserigrafi

171388

SVENSSON, Roland (1910-2003): " Utskärsfrid", signerad o daterad Roland S -97, färgserigrafi, 131/200, 44x61 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Roland Svensson färgserigrafi

Budhistorik (18 bud)
656962
3 400
655351
3 200
655350
653922
2 800
653921
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.