Orientmatta persisk nomad

171306

ORIENTMATTA, semiantik, persisk nomad, signerad och daterad, ca 207x165 cm

Mattor/Textilier

Orientmatta persisk nomad

Budhistorik (6 bud)
657296
657275
1 900
657240
1 800
654159
1 700
649541

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.