Orientmatta signerad

171301

ORIENTMATTA, semiantik, persisk nomad, daterad, ca 200x155 cm

Mattor/Textilier

Orientmatta signerad

Budhistorik (3 bud)

654154
1 900
650990
647013

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.