Skrivbord Ulferts Tibro

171297

SKRIVBORD, 1960-tal, teak, Ulferts Tibro, höjd 73, 161x52 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Skrivbord Ulferts Tibro

Budhistorik (1 bud)

655631
2013-03-03 12:04:46

2013-03-03 kl 13:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.