Stolar1960-tal

171287

STOLAR, 6 st, möjligen Danmark,1960-tal, jakaranda

Smärre ytskador

Stolar1960-tal

Budhistorik (29 bud)
652318
3 400
652094
3 200
643864
652090
643864
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.