Sybord 1800-talets andra hälft

171165

SYBORD, 1800-talets andra hälft, bordsskiva med broderi, valnöt, höjd 79, 70x56 cm, nyckel finns

Fanérskador, renoverad fanér

Budhistorik (4 bud)

652764
652761
652633
600
651590

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.