Serveringsvagn 1960-tal

171066

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, med avtagbara brickor, teak, höjd 68 cm

Ytskador

Serveringsvagn 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
652779
1 300
652778
652776
652410
652775

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.