Modell av Vasaskeppet

171045

FARTYGSMODELL, 1900-talets senare del, Regalskeppet "Vasa", fernissad, l.ö.a. 90 cm, i pleximonter

Obetydliga skador, montern saknar en list

Nautica/Technica

Modell av Vasaskeppet

Budhistorik (3 bud)

683509
676551
3 200
676548

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.