Båtmodell

171010

SEGELBÅTSMODELL, 1900-talets första del, gaffelriggad blockmodell, bemålad i svart och rött, l.ö.a. 108 cm

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Båtmodell

Budhistorik (3 bud)

677978
677976
677975

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.