Plafonder Orrefors

170878

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 26 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Plafonder Orrefors
Budhistorik (11 bud)
652594
1 400
651039
1 300
652591
1 300
651039
652590

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.